Horúce
správy
 

Finále II

Tak ako som napísal po prvom zápase, píšem aj teraz ku kvalite prenosu. V Spišskej novej Vsi bol prenos síce z boku kurtu ale kvalitný s možnosťou sledovať všetko podstatné, čo sa udialo.
K zápasu:
Čo som mal možnosť vidieť, je pre mňa zaujímavé sledovať úplne iné prejavy ako v Mladosti. Družstvo Slávie celkovo veľmi nepresné, neporiadok v organizácii na ihrisku, množstvo nederozumení, nejasných riešení. Kvalita prevedenia činnosti ako nahrávka po horšom príjme, kvalita nahrávky iných hráčok na bod, spolupráca v medzihre, dôslednosť. To boli základné nedostatky hostí oproti prvému zápasu.
Družstvo SNV celkovo inak emocionálne nastavené, bojujúce pri všetkých situáciách, hrajúce kompaktne a nahrádzajúce technické technické nedostatky srdcom a bojom. Mohlo sa stať, že po prvom oťukaní finálovej klímy sa družstvo nastavilo správne na finále.
Toľko k zápasu. Nebudem rozoberať všetky činnosti, to sú rozoberú tréneri. Ale v každom prípade nikto nemohol čakať pri tejto finálovej dvojici hladkú sériu pre kohokoľvek. Takže je zaslúžene 1:1 a vo štvrtok sa bude rozhodovať o prvom v matchballe pre jedného zo súperov. Čo môžem potvrdiť a čo bolo inak ako som predpokladal pred sériou. Hala v SNV výrazne pomohla v tomot zápase domácim a to len pozitívne. Takže moje prognózy môžem v tomto rozmere korigovať, ale uvidíme vo štvrtom zápase, tam už pôjde jednému priamo o titul.

Marek Rojko | 12.4.2015 @ 11:28