Horúce
správy
 

Prvé zmeny pred play off

Prešlo pár dní od môjho pohľadu na aktuálny stav v Extralige a situácia sa mení. V prvom rade prišla zmena trénera v UKF. Znamená to minimálne mobilizáciu družstva a hráčky budú musieť teraz prebrať svoju zásadnú zodpovednosť. Uvidíme čo bude. Nejaká zmena určite môže prísť.
VTC Pezinok ohlásil príchody dvoch hráčok. Príchod Lucie Hationovej ma prekvapil, respektíve motív. Ale asi Lucii chýval volejbal, inak neviem. Nejaký čas nehrala, takže pár týždňov potrvá kým to pôjde. Ale do play off to stihne. Michala Halmová – minulú sezónu hrala v BVK. Bude to zaujímavé – tiež by ma zaujímal motív. V každom prípade musia trénovať obe aby pomohli. Ak budú myslím si, že budeme vidieť iný Pezinok ako doteraz v tejto sezóne. Celkovo sa situácia týmto trošku zamotáva. Bude zaujímavé, či prídu nejaké kroky konkurencie a podľa toho sa bude odvíjať aj možný potenciál pre prekvapivý záver ligy.
Nechajme sa prekvapiť. Pripúšťam ak sa podarí progres VTC, že moje prognózy to môže nabúrať. V nasadení to play off už asi nie. /jediná zmena sa črtá BVK z 3. miesta/ O pár hodín po VTC ohlásil posilnenie aj 1. BVK. Poláčiková /najviac si ju môžete pamäať zo Žiliny/ a americká posila, zabezpečujú definitívne útok na finále a medailu. /ambície vedenia sú neodmysliteľné/ Takže sa nechajme prekvapiť. Prichádzajú zaujímavé zápasy najlepších medzi sebou. Uvidíme s akým scenárom.

Marek Rojko | 15.1.2016 @ 17:23